SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
313,217
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2000
ID e produktit :
106559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 n gjendje t mir elektronik gjamat i ka nuk ka asi problen per me shum konkaktoni Nr.044128356 045277928 Pr.florent morina

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donat
Prizren
049871859
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »