SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E2500
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes E 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,222
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1989
ID e produktit :
106566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E2500 viti 1989 2.2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Pristina
044 212 185
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »