SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
106578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset deri ne kto km regjistrim deri ne qershor pa vrejtjePostuar nëpërmjet celularit.
049636121-viber
044663733
Informata rreth publikuesit
Fisnik
049126399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »