SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ford mondeo gjithqka ne gjendje te rregullt
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
106580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti 2002 benzin 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gzim
Vushtrri
044935051
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »