SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 2008 posa ardhur nga Gjermania me dogan
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
106598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet caddy me dogan esht shum ne gjendje te mir viti 2008. 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Da
Obiliq
045892816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »