SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V Plus 2007 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
106614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetGolf V PlusDissel 1.9KlimTempomatUnitedKasetofon te gollfit 6Nje vit regjistrimCenzora mrapaXhama me rrymFellne2 qelsa044225648Viber +37744225648

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »