SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
127,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
106626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje shumete mire motori 1.1 benzin i qlajmeruar gomat i ka te reja
kontaktoni ne 049 872 631
viber +38649872631
Informata rreth publikuesit
Meti
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »