SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen berlingo
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
106644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pickup citroen berlingo 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqipron
Prishtinë
049424186
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »