SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet daewoo matiz 800 kb 2004
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Daewoo Matiz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
83,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
2004
ID e produktit :
106654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
N gjendje t mir posedon klim airbrg centrall etj per informata tjera kontaktoni n 044250179Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ajet
Gjilan
044250179
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »