SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audia a4 2.5v6 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
106657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audia a4 me rigjistrim 1 vjet abs arbak klim korrikat me nxemje per qdo infrmata konkatoni ne nurmer044812095 flm per mir kuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agron
Prishtinë
044812095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »