SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mondial RF 150cc
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,600
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2006
ID e produktit :
106659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mondial Rf 150cc diganen e pagune 7600 i ka te kalume

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
LennTi
Paris, France
049608784/632348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »