SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2998.00
Viti :
1997
ID e produktit :
106668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet Mercedes E220 disel ne gjendje shum tmir si jasht po ashtu edhe brenda si dhe me regjistrim 11 muaj. Pres oferta serioze.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Therandë
049866867
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »