SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 MODEFIKANT FULLL EXTAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
106677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0 BENZIN VITI FUND 2004 vetura osht me tabela rks Osht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike i rujtun si mrenda ashtu dhe jasht posedon klima teonik karrikat likur + me nxemje elektronik komanda ne vollan tempomat xenon bi xenon ollogenka ne branik senzora perpara dhe permas shyber nalt navi te madh e shum e shum sende te tjera qe si kemi permendur nr kontakt 045 368 718 ose 045 207 206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Ferizaj
045 368 718
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »