SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yugo Sport urgjent
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Yugo 55
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1987
ID e produktit :
106689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Yugo Koral 55 sport i Qlajmruar Motor te Fiatit 1.3 motor te mir dhe amortizim te mir karrikat e para te bmw e30 Lekur bateri te mir Motorr te frezirat dhe i punuar me ngjyr te re .Yugo edhe ndrrohet nese na konvenon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erblin
Pristina
045632970
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »