SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Omega 1995
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Omega
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1995
ID e produktit :
106717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Omega b 1995, 2.0 16v

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
filan
Pejë
049123456
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »