SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw m5 e39
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
BMW M5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
5000.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
106720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw m5 esht shum e rrujtum 400ps viti 2000
me libren e servisit krejt serviset te bame me vull te BMW`s osht pa dogane
Informata rreth publikuesit
labinot
Gjilan
044288114
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »