SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2. 91. 1.9
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
106721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 1.9 i thjesht i regjiztruar rks 10 muj hidrolik 4 dyer 4 gomat e dimrit hipotek deri ne prill 2016 per te cilen jep garancin qe ska problem gjindemi ne prishtin qmimi 1700e

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Pristina
045 530 358
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »