SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes benz 250d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '17
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
ID e produktit :
106725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 250dPostuar nëpërmjet celularit. 044 117 246
Informata rreth publikuesit
Berat
Mamusha
044117246
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »