SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamjon 8 14 mercedes
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
140.00
Viti :
1988
ID e produktit :
106740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamjonin mercedes 8 14 n gjendje te rregullt regjistrim i skaduar denim 350 hipotek 1vit por garantoj per hipotek tel 045 657 949

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Pristina
045 530 358
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »