SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi mercedes
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
2151.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Airbags
ID e produktit :
106746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin mercedes eshte frigo esht ne gjendje te rregullt KM-263000 te kaluara viti 2002 dizell kombi gjindet ne germani vjen per dy jav 049360653
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
049247950
Prishtina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »