SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi mercedes sprinter
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio
ID e produktit :
106751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin mercedes sprinter eshte frigo esht ne gjendje te rregullt KM-204000 te kaluara viti 2006 dizell kombi gjindet ne germani vjen per dy jav 049360653
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
049247950
Prishtina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »