SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: pikapi 99
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
106753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pikap 99 1.9 dizel i bardh shum i rujtun motorr shum i mir regjistrim ska nuk ka as denim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
049844133
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »