SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2001 VW Golf 4 Edition 1.9TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,120
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio
ID e produktit :
106764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 4 1.9 TDI EDITION NGJYRA PA ASNJE GERVISHJE POSEDON KLIMELEKTRONIKE AIRBAG ESP ULSE ME NXEMJE 1 JAWE ESHT I ARDUR NGA GJERMANIA ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE SI ASHTU OPTIKE ESHT AUTOMATIK ESHT I RUAJTUR BUKUR SI JASHT ASHTU DHE BRENDA VETURA POSEDON 190MIJ KILOMETRA 4xGoma TE REJA PRES BLERS SERIOZ PER ME SHUM MUND TE NA KONTAKTONI NE NR.QE SHIHNI NE EKRAN 049304060 QMIMI ESHTE I VOLITSHEM
Informata rreth publikuesit
Krasniqi
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »