SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
reno clio
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
106766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes reno clio 1.5 dizell ne gjendje te rregullt teknike regjistrim ka deri 04.2016
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »