SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Scoda fabia 1.4 diesel
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
106769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet scoda fabia 1.4 diesel viti 2005 ngjyra e bardh drita xenon klim air bag etj
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Ferizaj
045574733
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »