SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
skuter mondial 150 hs
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
106777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuteri esht ne gjendje te mir esht i grrithur ka pak i punon vetem freri par motorin e ka te ri veq sa e kum ba romant
045 684 631
qmimi esht i arsyshem
Informata rreth publikuesit
Lirim
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »