SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes KIA sorento 2007 -2.5 CRDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Kia Sorento
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
106780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes KIA sorento osht shum ne gjentje te rregullt rigjistrimi i par ne ks e ardhun nka ch osht e regjistrunr ne RKS ka edhe 11 muaj. Posedon klimatronik,ulset me nxemje,pasqyret elektronike,xhomat elektronike,marshi automatik etj...Postuar nëpërmjet celularit. Tel: +37744255212 044931463 ka edhe viber
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044255212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »