SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz 508 2.4d
Çmimi fillestar :
€2,000.00
Ju kurseni :
€200.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€1,800.00 Çmimi rritet në €2,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,400,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1988
ID e produktit :
106781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi 507 2.4 naft
i qlajmruar
Postuar nëpërmjet celularit.
per me shum info kontaktoni ne numrin 044115990
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
044115990
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »