SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi citroen 2001 2.5tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
124,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
106782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
po sa ardhur nga danimarka

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bedri
Podujevë
045955055/049600171
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »