SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKAZION !!!!!!
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Audi Q7
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,018
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
106791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Xhuliano
Prishtinë
+355698821558
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »