SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel signum
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Signum
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
106792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel signum 2006 3.0 diesel 170.000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit Kabashi
Mostar
044334339
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »