SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyndai Trajet 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '17
Lloji :
Hyundai Trajet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
106794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet hyndai trajet 2.0 crdi ne gjendje te rregullt rregjistrimi i par n ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorent
044405131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »