SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Megane
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
106806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megane -2003- 1.5 cdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Makss
045/537/152
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »