SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 312D 14 Ulëse në gjendje të shkëlqyeshmw
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes Actros
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
283,000
Motori (kubik) :
2900.00
Viti :
1998
ID e produktit :
106820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 312D 14 Ulëse1998 - 283000km Goma te Veres dhe te DimritMarshi i eshte reviduar para 10000kmVendndodhja:RS Garage SchorneggIndustriestrasse 175070 Frick - ZvicerPer informata me te hollesishme mund te na kontaktoni permes Tel: 0041799501439 apo kontakt@ibs-automobile.ch

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nderim
0041799501439
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »