SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda full cross
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1988
ID e produktit :
106821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin hona full cross viti 88Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nazim
044556505
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »