SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault clio 1.5 dci 2002
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
ID e produktit :
106856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes reno clio 1.5 dci viti 2002 posedon clim xhamat me rrym pasqyret me rrym mbyllje nga distanca vollan servo drita tmjegulles rexhistrim deri ne muajin gusht 2016 qmimi 2750 eu numri per kontakt 044 280 873
Informata rreth publikuesit
Driton
044280873
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »