SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 5 TDI 2006
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
106863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2.0 tdi viti2006 disel
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe regjistrimi I par ne ks eshte bere ne vitin 2013
Per me shum kontaktoni 049834101
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
049834101
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »