SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KIA CEED 2008
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '16
Lloji :
Kia Ceed
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
127,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
106899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kia ceed 1.4 16v benzin viti 2008.
regjistrim ka pothuajse 1 viT.. ne gjendje shum te rregullt..i ruajtur nmaximumPostuar nëpërmjet celularit.045-452-722 (viber)
Informata rreth publikuesit
Adisson
Barcelona, Spain
045-452-722
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »