SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 TDI
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
106905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 1.9 TDI Me liber servisi dora e 2

servisin e madh para 3 muajsh te bere goma te reja
para 3 dite eshte regjistruar 100% ne gjendje te mire optike dhe teknike
Informata rreth publikuesit
Florim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »