SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1994
ID e produktit :
106920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra per me shum kontaktoni ne nr 044780685

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
049201422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »