SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra G
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
106922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra G Vetura posedon Klim Central Abs Gjamat me rrym goma dimrit me fellne regjistrim ka edhe 10 muaj osht ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni ne nr 044 780 685 ose 049 201 422 Viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
049201422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »