SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220 disell 2003
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
106941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin e 220 disell 2003Osht ngjyr e zez mat karrikat lkur ezez Shkurt eshqip osht perfekt pa asnidefekt shum irujtun dhe komod, edhe 1 muj e gjys ka regjistrim , nuk osht hipotek ju garantoj 100%Bojm edhe ndrrim me naj vetur mate vogel per qat arsyje peheki me marr njo mat vogel , muni me thirr ne nr +386 4 957 6734 dhe viber ?

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nehat
Lipjan
+38649576734
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »