SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bora 1.9 Tdi full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
106952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW Bora 1.9 Tdi 2003 edhe 7 muj regjisrim n gjendje shum t mir me libra t servisit
Xenon fabrikisht
Shiber
Sensor t dritave
Sensor t shiut
Karrikat me nxemje
Esp
bord copjuter
crom paket
fellne me goma shum t mira m+s
044 294 212 049 616 880
Informata rreth publikuesit
Gazi
044294212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »