SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E300 TurboDiesel 044162994
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes E 300
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
106953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Regjistrim ka Deri me Mujin 03.2016
Informata rreth publikuesit
Albin
Podujevë
Besiane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »