SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat marea 1.9 turbo dizell
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Marea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
106971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat marea 1.9 turbo dizell hargjimet shum te vogla osht ne gjendje perfekte ska kurrfar defekti. Ka Abs airbag 4 gomat te reja te dimrit komanda ne timon etj. Kerri e ka motorrin e ndrrum prej benzin ne dizell qe 3 vjet ja kena ndrru kurr problem ska pas e ka komplet instalimin e dizellit. Qmimi 2100

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Ferizaj
044711794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »