SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikapo ford 97
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Courier
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1997
ID e produktit :
106978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi ford i perdorer me rks deri gusht 2016 klim arbeg xhamat me rrym dyrt bravat defekt ngjyra jo si pi fabrike ngjendje te mir 1.3 benxin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylber
Gjilan
044357718
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »