SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki Intruder VL250cc, 2001
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
106982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Suzuki Intruder 250cc, 2001, afersisht 27000km, i regjistruar deri ne Tetor 2016, shitet per arsye mosperdorimi.

Extra te reja akoma te pa montuara,

Dy goma te reja te pa perdorura
Zingjiret e ri Gold,
3 filtera te vajit,
kabllon e kupllungit (kfaqilles)
Shitet per 2700 euro (pak i diskutueshem)
Informata rreth publikuesit
Burim
Ferizaj
+931791768297
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »