SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Stilo 1.9jTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
106984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon:
ABS,Klime,Timon Elektrik,Central,Dritare Elektrike,Goma Dimri te reja.
Eshte ne gjendje te rregullt teknike,shum e ruajtur dhe ekonomike

049-104-165
Informata rreth publikuesit
Urim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »