SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco
Çmimi :
€4,799.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
106995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iveco 2.8 dizell turbo dayl regjistrim ne gjendje perfekte ne emer tem personal qe 4 vite vet e kom doganuar te gjitha serviset e kryera me llamell me gurtne me ule filtera n trap te par investime gjithqka ne rregull hibibin ne rregull carad etjj ndrrim nuk boj vetem me pare mundeni me shkur edhe ne wiber 37744291777 dhe 045610337
Informata rreth publikuesit
caki_bufoni1
+37745685117
livoq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »