SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4.Benzin.Bi Turbo 1.8. Viti 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
106999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 4. Benzin 1.8. Turbo viti 2002 qmimi me marrveshje 4000€ nr imi me viber +41797732750

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prizren
+41797732750
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »